Leonardo DiCaprio na plaży z nową ukochaną!Leonardo DiCaprio od dłuższego czasu nie ma szczęścia w miłości. Ostatnio zaczął się wdawać w krótkie romanse z gwiazdkami show biznesu. Przez chwilę spodobała mu się polska modelka, Ela Kawalec. Żadne z nich nie traktowało jednak relacji poważnie. Związek się rozpadł, a aktor przestał o siebie dbać. W życiu DiCaprio nadszedł jednak czas na zmiany. W czwartek paparazzi wypatrzyli go na plaży w Malibu, gdzie całował się z 24-letnią supermodelką, Niną Agdal. Para wymieniała namiętne pocałunki opalając się i przytulając w morzu.

Po raz pierwszy pogłoski o romansie DiCaprio i Agdal pojawiły się w lutym 2014, kiedy widziano ich razem wychodzących z klubu. Plotki pojawiły się znów w zeszłym miesiącu. Ostatnie zdjęcia z plaży nie pozostawiają już wątpliwości.

Agdal pochodzi z Holandii i specjalizuje się w pozowaniu w strojach kąpielowych. Wielokrotnie pojawiała się w magazynie Sports Illustrated, gdzie pokazywała długie nogi i wyrzeźbiony brzuch. Najwyraźniej Leo postanowił wziąć się za siebie, bo ma już bardziej napakowaną klatę i trochę odchudził “piwny brzuszek”.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Leonardo DiCaprio na plaży z nową ukochaną!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz