Lekarz mówi o zmianach w wyglądzie Kylie Jenner!Spośród wszystkich sióstr Kim Kardashian to Kylie Jenner przeszła największą metamorfozę. Była bardziej podobna do Bruce’a Caitlyn Jenner niż Kris i to po nim odziedziczyła małe usta, małe oczy i duży nos.

Choć jej życie było nagrywane i pokazywane całemu światu, Kylie miała nadzieję, że uda jej się “niepostrzeżenie” upodobnić do sióstr. Choć od lat zaprzecza ewidentnym operacjom plastycznym, dopiero ostatnio przyznała się do powiększania ust. Nowojorska dermatolog, doktor Tabasum Mir, twierdzi, że Kylie ukrywa dużo więcej niż tylko powiększone piersi czy regularne wstrzykiwanie wypełniaczy i botoksu. Zdaniem lekarki celebrytka jest już po kilku poważnych operacjach plastycznych, choć ma dopiero 18 lat.

Mir wystąpiła w programie Bravo’s The Singles Project, gdzie poruszono problem operacji plastycznych wśród młodych celebrytek. Zapytana, kto zabrnął za daleko z modyfikacji ciała, bez wahania wskazała na Kylie. Podkreśliła, że wszystkie Kardashianki mają obsesję na punkcie figury w kształcie klepsydry, ale to Kylie padła największą ofiarą tej mody.

Według lekarki 18-latka zrobiła operacje ud oraz pośladków. Skorygowała także kształt twarzy naciągając skórę nad brwiami. Żeby zachować wymarzony kształt twarzy celebrytka regularnie przechodzi zabiegi wstrzykiwania botoksu, liftingu i oczywiście wstrzykiwania wypełniaczy.

Kylie jest naprawdę młodziutka, a widzę, że już zrobiła sobie tak dużo pomimo młodego wieku… Wypełniacze, botoks, lifting – powiedziała Mir. Jestem pewna, że zrobiła sobie też biodra i tyłek.

Lekarka podkreśla, że takie ingerencje nie tylko tworzą zafałszowany obraz Kylie i wzbudzają kompleksy u jej fanek. Kylie, która wciąż jeszcze dojrzewa, ryzykuje poważne problemy decydując się na chirurgię plastyczną na tak wczesnym etapie.

Ona wciąż rośnie! Małe wypełnienie ust nie jest jakąś wielką sprawą, bo naturalnie znika. Ale naprawdę niepokoi mnie, gdy ludzie wmawiają innym, że to naturalne i że tacy się urodzili. Sama wykonuję takie operacje. Jestem zwolenniczką takich procedur, ale jeśli ktoś nie jest poukładany wewnątrz, nic nie sprawi, że stanie się piękniejszy.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Lekarz mówi o zmianach w wyglądzie Kylie Jenner!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz