Lato 2016 należy do Lindsey Pelas!Amerykańska modelka, propagatorka fitnessu oraz miłośniczka pozowania w bikini wyrasta na jedną z ulubienic Instagrama. Patrząc na jej naturalne wdzięki, trudno się temu dziwić. Zobaczcie sami!

Lindsey Pelas spędziła tegoroczne wakacje na ukochanej przez gwiazdy greckiej wyspie Mykonos. Jedna z najseksowniejszych celebrytek na świecie robiła to, co wychodzi najlepiej – do sieci wrzucała fotorelację z urlopu. Od jej gorących zdjęć może zakręcić się w głowie!

Jej pięć minut trwa w najlepsze. Magazyn “Maxim” okrzykną ją internetową sensacją 2016 roku. O dziwo, seksbomba coraz częściej narzeka na swój bujny biust. W jednym z wywiadów przyznała, że przez ogromne piersi niemal przez cały czas czuje się wulgarnie i w każdym stroju wygląda jak gwiazda porno, ma także problem z wykonywaniem bardziej skomplikowanych ćwiczeń. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że dzięki nim znalazła się na świeczniku.

Poza tym od czego ma 4,5 miliona fanów na Instagramie, którzy zapewniają ją, że nie powinna się przejmować swoimi kształtami. To dla nich 25-letnia piękność prezentuje się w skąpych, nawet zbyt małych kostiumach plażowych. Co sądzicie o seksownej Lindsey?
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Lato 2016 należy do Lindsey Pelas!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz