Lara Gessler zamieszkała z facetem!Córka Magdy Gessler, Lara, mimo zapewnień, że nie pociąga jej show biznes i życie celebrytów, coraz pewniej radzi sobie na ściankach. Jej mama, jak sama wyznała, koniecznie chce wyleczyć ją z nieśmiałości i nauczyć pozowania do zdjęć. Wygląda na to, że na razie się udaje. Lara nie tylko przywykła do obecności fotoreporterów, ale nawet nabrała zwyczaju opowiadania o swoim życiu osobistym.

26-latka pojawiła się niedawno na gali Osobowości i Sukcesów Roku 2015 w towarzystwie mężczyzny. Tego samego, który towarzyszył jej na imprezie w lutym tego roku i z którym została przyłapana przez fotografa na wiosennym spacerze. Tym razem jednak nie udawała braku zainteresowania swoim przyjacielem. Wręcz przeciwnie, chętnie pozowała z nim do zdjęć. Sporo też opowiedziała o łączącym ich uczuciu.

Tak, jestem bardzo szczęśliwa. Mam mężczyznę , który mnie kocha i szanuje – wyznała w rozmowie z magazynem Flesz. I to jest w tym momencie najważniejsze. Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać.

Czyli już zamieszkali razem.

Jak ujawnia gazeta, chłopak Lary, Paweł, także pracuje w branży gastronomicznej. Znają się od 6 lat, jednak dopiero kilka miesięcy temu coś zaiskrzyło. Na początek postanowili wybrać się na wspólne wakacje.

Stwierdziliśmy, że albo się tam pozabijamy, albo upewnimy się, że warto w ten związek inwestować – wspomina Lara. Wszystko potoczyło się błyskawicznie i ani przez moment nie żałowaliśmy tej decyzji. Jesteśmy sobie taką dwuosobową rodzinką i jest nam idealnie. Mama nie ma wyjścia, musi Pawła akceptować. Jestem szczęśliwa, kiedy moja córka jest szczęśliwa. Na razie się przyglądam – komentuje zagadkowo.

Jednak podobno zaprosiła córkę i jej ukochanego na najbliższą wycieczkę do Kanady, dokąd wybiera się odwiedzić swojego chłopaka.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Lara Gessler zamieszkała z facetem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz