Lara Gessler szczerze o swoim małżeństwie2 września 2017 roku Lara Gessler (28 l.) wyszła za mąż. Od tego czasu zdążyły pojawić się już plotki na temat kryzysu małżeńskiego i celebrytka postanowiła w końcu skomentować te doniesienia. To był bajkowy ślub, w romantycznym, wiejskim klimacie. Za szczęście córki kciuki trzymała jej matka, Magda Gessler (64 l.) i życzyła młodej parze wszystkiego co najlepsze.

Niestety, tuż na początku 2018 roku media zaczęły węszyć pierwszy kryzys u Lary i jej męża, Pawła. Młodych miała dopaść proza życia, a słynna restauratorka wraz z byłym mężem, mieli naradzić się, jak pomóc córce zażegnać spór.

Okazuje się jednak, że nic takiego nie miało miejsca i Lara w rozmowie z serwisem Plejada, w końcu postanowiła położyć kres tym plotkom.

“Przepraszam, że rozczaruję wszystkich, ale naprawdę nie ma kryzysu. Jest absolutnie cudownie” – wyznała ze śmiechem córka gwiazdy.

Dodała jeszcze, że myślała, że po ślubie nie zmieni się nic w jej relacji z Pawłem. W tym jednak się myliła.

“Spodziewałam się, że po ślubie nie zmieni się absolutnie nic. Ale wewnętrznie jest dużo spokojniejsza, mogę się skupić na pracy, bo wiem, że jest ten dom, do którego mogę wrócić. To jest bardzo umacniające”.

Jeżeli fani celebrytki nie mają już się o co martwić, to nie pozostaje nic innego, jak tylko trzymać kciuki za powiększenie rodziny!
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Lara Gessler szczerze o swoim małżeństwie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz