Lady Gaga jest do wzięcia! Rozstała się ze swoim chłopakiem!Ich związek od samego początku wzbudzał kontrowersje. Wszyscy jednak trzymali za nich kciuki. Niestety. Taylor Kinney i Lady Gaga postanowili się rozstać. Lady Gaga to jedna z najbardziej kontrowersyjnych wokalistek XXI wieku. Artystka wzbudza kontrowersje nie tylko wyszukanym repertuarem muzycznym, ale również stylizacjami. Do dziś wszyscy na całym świecie pamiętają jej kreację z mięsa…

Od jakiegoś czasu zauważono, że stylizacje gwiazdy nie są już tak odważne jak zaledwie parę lat temu. Artystka zrezygnowała z drastycznych środków zwrócenia uwagi fanów i okazało się, że jej łagodny look również potrafi zaskoczyć. Jedną z takich kreacji była czarna suknia Toma Forda, w której Lady Gaga zaprezentowała się na Złotych Globach. Gwiazdę porównywano wręcz do Marilyn Monroe.Na rozdaniu Oscarów 2016 Lady Gaga pokazała się w białym kombinezonie Brandona Maxwella. Zgromadzeni nie mogli oderwać od niej wzroku! Nic dziwnego, że jej stylizacja została okrzyknięta jedną z najlepszych tego wieczoru.

Mówi się, że za nowy, bardziej stonowany wizerunek gwiazdy odpowiada jej partner, Taylor Kinney. Para spotyka się od 2011 roku. Początki nie były jednak łatwe. W 2013 roku Lady Gaga skupiła się na nagrywaniu nowej płyty i …znów powróciła do szalonych i dziwacznych stylizacji. Okazało się, że aktor Taylor Kinney miał dość walki z napiętym harmonogramem gwiazdy. Ich drogi tymczasowo się rozeszły, ale tylko na chwilę.

Para nie mogła długo bez siebie wytrzymać i zaledwie po kilku miesiącach znów zaczęła się spotykać. W 2015 roku okazało się, że zakochani się zaręczyli! Gwiazda i jej narzeczony nie czekali długo z ujawnieniem tej informacji. Wszyscy zastanawiali się, czy ślub będzie równie nieprzewidywalny, co artystka. Niedawno ujawniono, że para planuje się pobrać. Mówiono, że będzie to prawdziwe włoskie wesele.

Niestety, okazuje się, że historia Lady Gagi i Taylora Kinney’a zatoczyła koło. Po pięciu latach związku uznała, że musi od siebie odpocząć. Para potwierdziła rozstanie na Instagramie.

Taylor i ja zawsze wierzyliśmy, że jesteśmy bratnimi duszami. Jak wszystkie pary mamy swoje wzloty i upadki, ale teraz zdecydowaliśmy się na przerwę. Obydwoje jesteśmy ambitnymi artystami i wierzymy, że nasze projekty czy marzenia nie przeszkodzą nam w rozwijaniu uczucia. Proszę, kibicujcie nam. Jesteśmy jak wszyscy i naprawdę się kochamy – zamieściła wpis Lady Gaga.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Lady Gaga jest do wzięcia! Rozstała się ze swoim chłopakiem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz