Lady Gaga i Michelle Obama na jednej okładce!Michelle Obama po raz kolejny zachwyciła. Tym razem na okładce tygodnika T Magazine, który trafi do sprzedaży w najbliższą sobotę. Obok Pierwszej Damy pojawi się na niej także Lady Gaga. Która wyszła lepiej?

Michelle Obama nie raz już trafiała na okładki różnych magazynów. Wystarczy wspomnieć choćby okładkę magazynu Vogue sprzed kilku lat, która utorowała jej drogę do miana ikony mody i stylu, za którą Pierwsza Dama uchodzi w Stanach po dziś dzień. Teraz z racji na fakt, że druga kadencja jej męża dobiega końca, Michelle pozwoliła sobie na wystąpienie na okładce kultowego T Magazine, czyli sobotniego dodatku do New York Timesa. Michelle będzie zdobiła okładkę tygodnika, który wraz z głównym wydaniem gazety trafi do sprzedaży już w najbliższą sobotę.

Na okładce magazynu zobaczymy czarno-białe zbliżenie twarzy Pierwszej Damy, która na potrzeby sesji pozwoliła sobie na wyraźny, złoty makijaż. Mocnym akcentem całego zdjęcia jest też prosty, geometryczny kolczyk w kształcie trójkąta. Od momentu, kiedy zdjęcie to trafiło do sieci, od razu stało się hitem a okładka już została okrzyknięta jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek pojawiły się w amerykańskiej prasie!

Michelle nie będzie jednak gwiazdą sobotniego wydania T Magazine. Na okładkę tego dnia trafi także Lady Gaga, która właśnie przygotowuje się do wydania płyty Joanne, co ma zdarzyć się już w ten weekend. Gwiazda popu również pokaże się w prostym looku w wydaniu black and white.

Poza nimi do sprzedaży trafią także tygodniki z innymi gwizdami sztuki i literatury. Będą to m.in. japoński projektant mody Junya Watanabe oraz kultowa brytyjska pisarka Zadie Smith. Wszystko to z okazji specjalnego wydania z najlepszymi historiami tygodnika z ostatniego roku. Co ciekawe, wydanie z Michelle będzie jednocześnie jej swoistym pożegnaniem na stanowisku Pierwszej Damy. Z tej okazji czytelnicy i felietoniści tygodnika wysłali do niego teksty z podziękowaniami za jej służbę w Białym Domu. Możemy się zatem spodziewać wielu wzruszających tekstów.

Ciekawe tylko, czym teraz zajmie się Michelle. Zgadujemy, że po tej okładce nie będzie mogła się opędzić od ofert reklamowych firm kosmetycznych. Czy z nich skorzysta? W końcu, jak widać, w sesjach beauty radzi sobie doskonale!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Lady Gaga i Michelle Obama na jednej okładce!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz