Kylie Minouge i Kylie Jenner spierają się o imię!To niewiarygodne, o co potrafią kłócić się celebryci. Fani przekonali się o tym, kiedy Kylie Jenner (18 l.) i Kylie Minogue (47 l.) zaczęły się sprzeczać o prawo do… komercyjnego wykorzystywania swojego imienia.

Zacznijmy od początku. Niektóre gwiazdy pragną być znane jedynie ze swojego pierwszego imienia bądź krótkiego pseudonimu, który będzie przypisany jedynie do nich. Tak jest w wypadku Madonny, Cher, Prince’a, Elvisa i niezliczonej liczby innych gwiazd i gwiazdeczek.

Kylie, która zdobyła sławę dzięki swojej siostrze Kim Kardashian, pomyślała, że również może na swoim imieniu dodatkowo zarobić. Właśnie złożyła dokumenty do stosownego urzędu, aby oznaczyć swoje imię jako… znak towarowy. Celebrytka chce zastrzec swoje imię i wykorzystywać je do celów komercyjnych. Zapewne dziewczyna nie wie, że Kylie Minogue posiada nawet domenę kylie.com dłużej, niż ona jest na świecie. Australijska piosenkarka zdobyła dziesiątki nagród, w tym Grammy, i sprzedała ponad 65 milionów egzemplarzy swoich płyt.

A Kylie Jenner? Jest jedną z bohaterek Keeping Up with the Kardashians i między innymi sygnuje swoim nazwiskiem linię szminek.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kylie Minouge i Kylie Jenner spierają się o imię!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz