Kylie Jenner zostanie piosenkarką?Internet aż huczy od plotek, że najmłodsza z rodu Kardashianów została piosenkarką. Na początku tego roku pojawiły się plotki, że Kylie Jenner rozpoczęła karierę muzyczną. A to wszystko za sprawą pewnego wpisu na twitterze gwiazdy, w którym pojawiło się zdjęcie przypominające okładkę albumu. Fani długo wyczekiwali co dalej, jednak Kylie nie potwierdziła tej informacji. Obserwatorzy celebrytki jednak nie dali za wygraną i postanowili na własną rękę przeprowadzić śledztwo. I się udało! Co odkryli?

W internecie pojawiło się zdjęcie, które potwierdza, że Kylie Jenner została zarejestrowana w bazie muzyków. Pseudonim artystyczny siostry Kendall Jenner to Terror Jr. I jak się okazuje artysta z tym samym pseudonimem jest autorem piosenki promującej kosmetyki Jenner.

Terror Jr. ma również swoje konto na Instagramie. I rzeczywiście na profilu możemy znaleźć zdjęcie dziewczyny (co prawda stojącej tyłem), ale wzrost i kolor włosów mógłby potwierdzać, że to Kylie Jenner.

Myślicie, że te plotki są prawdziwe? Jeżeli tak to czy Kylie Jenner osiągnie międzynarodowy sukces? Posłuchajcie singla promującego “Kylie Cosmetics”.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Kylie Jenner zostanie piosenkarką?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz