Kylie Jenner zapewnia, że nie rywalizuje z Kimmy!Nie ma dnia, w którym zabrakłoby nowości od rodziny Kardashianów. Niemalże non stop na światło dzienne wychodzą ciekawe informacje, niektóre bardziej, niektóre mniej prawdziwe. Kylie Jenner od zawsze była porównywana do swojej starszej siostry, Kim Kardashian. Mówiło się o tym, że Jennerka bardzo chciałaby zająć jej miejsce i wygryźć ją ze świata show biznesu. Nienawiść w rodzinie? Okazuje się, że wręcz przeciwnie. Kylie przyznała ostatnio w jednym z wywiadów, że bardzo denerwuje ją to, gdy wszyscy dookoła twierdzą, że rywalizuje z Kim.

- Ludzie zawsze stawiają mnie i Kim w opozycji, mówią, że staram się być Kim albo chcę ukraść tron, na którym ona siedzi. Myślę, że ludzie zapominają, że ja i Kim jesteśmy siostrami. Nie rywalizujemy ze sobą, jesteśmy totalnie różne – wyjaśnia Kylie.

Siostry mają ze sobą świetny kontakt, są dla siebie przyjaciółkami i nie mają powodów do tego, żeby ze sobą rywalizować. Nie zmienia to jednak faktu, że…

- Kim mnie inspiruje. Ona jest moją największą inspiracją, to żadna tajemnica. Naśladuję moją starszą siostrę. Nie sądzę, żeby to było dziwne. Chcę być jak Kim – dodała.

Internauci po tej wypowiedzi nie pozostawili na niej suchej nitki. Zasugerowali Kylie, że to co robi jest “chore” i jak najszybciej powinna udać się do psychologa. Nie obyło się bez komentarzy o tym, że dobrych wzorców powinna szukać u innych, a na pewno nie u siostry, która ma na swoim koncie sekstaśmę i wielkie parcie na szkło.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Kylie Jenner zapewnia, że nie rywalizuje z Kimmy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz