Kylie Jenner wiedziała, że Bruce jest transseksualnyZmiana płci, dzięki której Bruce Jenner stał się Caitlyn przez wiele miesięcy stanowiła świetny temat dla producentów reality show całej rodziny Kardashianów. Nowa macocha Kim sama doczekała się własnego programu, w którym opowiedziała o swojej przemianie. Ze wszystkich córek zawsze najbardziej wspierała ją podobno najmłodsza Kylie. Były ze sobą blisko do tego stopnia, że Caitlyn, jako jedyna w całej rodzinie, mogła powiedzieć córce, co naprawdę myśli o jej chłopaku.

Teraz Kylie udzieliła nowego wywiadu, w którym, podobnie jak w poprzednich, opowiedziała o relacjach jakie łączą ją z macochą. Siostra Kim stwierdziła, że od zawsze wiedziała, że Bruce planuje przemianę:

Całe życie wiedziałam, że mój ojciec jest transseksualny! Co prawda nigdy nie zostało powiedziane to szczerze, ale gdy już się wydało, po prostu nie chciałam być okłamywana – powiedziała Kylie. Dopóki wszyscy są szczerzy, jest mi z tym w porządku. Wciąż mówię do Caitlyn “tato”. Nie jestem przeciwna, żeby mówić do niej “mamo”, ale wiem, że to nie będzie dobre.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kylie Jenner wiedziała, że Bruce jest transseksualny

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz