Kylie Jenner urodziła! Potwierdziła to oficjalnie na swoim Instagramie!Kylie Jenner urodziła! Na świat przyszło pierwsze dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta. Gwiazda wreszcie potwierdziła nie tylko swoją ciążę o której plotkowano od miesięcy, ale co ważniejsze – swój PORÓD! Wszystko ogłosiła w najnowszym wpisie na Instagramie. Jakiej płci jest dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta? Jak ma na imię nowy członek klanu Kardashian? Sprawdźcie!

Kylie Jenner urodziła córkę! Celebrytka do tej pory ukrywała się w domu i od miesięcy nie chciała potwierdzić ani zaprzeczyć doniesieniom o tym, że spodziewa się dziecka. Przestała być aktywna w mediach społecznościowych i zaczęła unikać fotoreporterów. O wielkiej chwili radości, jaką było przyjście na świat swojego pierwszego dziecka, zdecydowała się jednak powiadomić wiernych fanów na Instagramie. Z jej wpisu dowiadujemy się, że 1 lutego 2018 roku na świat przyszła córka Kylie Jenner i Travisa Scotta.

Kylie Jenner we wpisie oznajmiającym o porodzie, przeprosiła fanów za trzymanie ciąży w tajemnicy i wytłumaczyła, że ten wyjątkowy dla niej czas, chciała przeżyć z dala od kamer i błysków fleszy:

“Przepraszam, że trzymałam was w niepewności w trakcie tych wszystkich przypuszczeń. Rozumiem, że jesteście przyzwyczajeni do tego, że dzielę się z wami wszystkim. Ciąża była jedną rzeczą, którą zdecydowałam się ukryć przed światem. Wiedziałam, że muszę się przygotować do tej najważniejszej roli w moim życiu w najbardziej pozytywny, wolny od stresu i zdrowy sposób, jaki tylko znam. Nie planowałam ujawniać tego za pieniądze. Wiedziałam, że moje dziecko poczuje każdy stres i każde uczucie, dlatego zdecydowałam się zrobić to w ten sposób, dla dobra tego małego życia i naszego szczęścia.”

Kylie Jenner dodała też, że jest niesamowicie szczęśliwa, a ciążę zalicza do najlepszych rzeczy, jakie przytrafiły jej się w życiu:

“Ciąża była najpiękniejszym, najbardziej wzmacniającym i rewolucyjnym doświadczeniem w całym moim życiu i właściwie to będę za tym tęsknić.[...] Moja piękna i zdrowa córka przyszła na świat 1 lutego. Nigdy wcześniej nie czułam tak wielkiej miłości i szczęścia.” – opisała ciążę Kylie Jenner na Instagramie.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kylie Jenner urodziła! Potwierdziła to oficjalnie na swoim Instagramie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz