Kylie Jenner miała problem z wejściem w tą sukienkę!Kardashianki wciąż rywalizują o to, która z nich jest najpopularniejsza! Trzeba przyznać, że 18-letnia Kylie nie ma najłatwiejszego zadania! Jej przyrodnią siostrę, Kim Kardashian, ciężko zdetronizować, choć pozostałe siostry mocno się starają. Kendell podbija świat mody, a Khloe i Kourtney wyrastają na amerykańskie gwiazdy fitnessu i najpopularniejsze propagatorki zdrowego stylu życia.

Młoda celebrytka wychowała się w blasku telewizyjnych kamer, które rejestrowały każdy jej ruch. Obecnie skandale to dla nastolatki chleb powszedni. Kylie próbuje zaistnieć publikując seksowne zdjęcia w bardzo wyzywających kreacjach.

Ostatnio paparazzi uchwycili gwiazdkę reality-show w obcisłej czerwonej lateksowej sukience. Podobne kreacje nosiła jej starsza siostra Kim. Najwyraźniej Kardashianka uważa, że w takich stylizacjach tkwi klucz do sukcesu. Ciekawe, czy jej matka nie widzi w takim stroju niczego złego…

Przy okazji tej kreacji przypominamy głośną sesję zdjęciową dla magazynu “Interview”, podczas której celebrytka pozowała w strojach sado-maso m.in. na wózku inwalidzkim. Czy nastolatka nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć rozgłos?
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Kylie Jenner miała problem z wejściem w tą sukienkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz