Kylie Jenner ma dość współpracy z mężem siostry!Tą gorącą wiadomością od kilku dni żyją fanki Kylie Jenner, szczególnie te na bieżąco śledzące jej karierę i kolejne kontakty. Nie jest tajemnicą, że 18-latka ma ogromny apetyt na kolejne projekty, zarówno te urodowe, jak i modowe… Wystarczy wspomnieć choćby jej ostatnie przedsięwzięcie, czyli wypuszczenie na rynek zestawu Lip Kit by Kylie, czy współpracę przy tworzeniu kolekcji ubrań dla sieciówek.

Jednak to nie te projekty stały się ostatnio kością niezgody w rodzince Jenner/Kardashian/West… Okazuje się, że dorastająca młodsza siostra Kim Kardashian nie chce polegać jedynie na współpracy z krewnymi. Tym razem postawiła na swoją samodzielność, dając przy tym pstryczka w nos Kanye Westa. Jak? Przypomnijmy, że Kylie współpracowała z mężem swojej siostry przy prezentacji i promocji jego kolekcji ubrań stworzonej pod szyldem Adidasa. Pojawiła się nawet jako jedna z modelek na pokazie. Teraz Jennerka postanowiła spróbować swoich sił jako twarz w kampanii… konkurencyjnej Pumy!

Reakcja Kanye na pierwsze plotki o podpisaniu przez 18-latkę kontraktu z marką była prosta do przewidzenia. Raper od razu skomentował to na swoim Twitterze. Niestety, pewność z pierwszego twitta mówiącego o tym, że do takiej współpracy na pewno nie dojdzie, w kolejnych szybko się ulotniła…
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Kylie Jenner ma dość współpracy z mężem siostry!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz