Kylie Jenner komentuje oświadczyny Roba Kardashiana!Siostra celebryty jest WŚCIEKŁA na jego decyzję! Jak podają zagraniczne portale, Kylie Jenner (18 l.) nie może zaakceptować faktu, że jej Rob Kardashian (29 l.) oświadczył się Blac Chynie (27 l.). Jak twierdzi źródło Hollywood Life, celebrytka nie może znieść jego wyboru.

Według Kylie, decyzja o oświadczynach Roberta jest niedojrzała (!), ponieważ spotyka się z Chyną zaledwie cztery miesiące. To według niej zdecydowanie za mało, aby móc podejmować tak ważne decyzje. Jak twierdzi źródło zagranicznego serwisu, Kylie jest przekonana, że Blac knuje pewną intrygę wobec rodziny. Według serwisu miała nawet twierdzić, że jej brat ma “wyprany mózg”.

Wychodzi więc na to, że Kris Jenner, będzie musiała się bardzo napracować, aby przekonać resztę rodziny do Blac Chyny, która według niej jest “w porządku”.

Niestety jednak, jak twierdzą plotki, również ona jest zaniepokojona impulsywną decyzją swojego syna. Według źródeł, twierdzi również, że decyzja jej syna została podjęta zbyt pochopnie i zdecydowanie za szybko.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kylie Jenner komentuje oświadczyny Roba Kardashiana!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz