Kylie Jenner i Tyga są już po ślubie?!Historia rozstań i powrotów Kylie Jenner i Tygi jest najbardziej “serialowym” tematem rodzinnego show Kardashianek. Ostatnio celebrytka znów zapewniała, że rozstaje się z chłopakiem i że łączą ich już tylko jego długi, a ostatnio ponownie jest w nim zakochana i gotowa zmienić się dla niego w “gwiazdę porno”.

Brytyjskie media donoszą, że związek Kylie i Tygi wszedł właśnie na kolejny etap, gdyż para podobno potajemnie się pobrała podczas wspólnego wyjazdu na wyspy Bahama z okazji 19. urodzin celebrytki. Według The Mirror parę łączy nie tylko namiętność i finanse, ale także sprawy rodzinne, które mogą zamienić show Kardashianek w prawdziwą operę mydlaną.

Tyga liczy ponoć na to, że dzięki małżeństwu z Kylie będzie miał większe szanse na opiekę nad dzieckiem, które ma z… Blac Chyną, narzeczoną Roba Kardashiana, przyrodniego brata Kylie. Syn, King Cairo Stevenson, urodził się w 2012 roku, prawie w rocznicę związku rodziców.

Podobno Chyna, która jest w konflikcie z Tygą, nie chciała aby syn miał kontakty z ojcem, który na zmianę chodził z Kylie i z nią zrywał. Raper sądzi, że prawne rozwiązanie pozwoli mu wybronić się przed sądem. Żeby ocieplić wizerunek zaczął też naprawiać relacje z pozostałymi Kardashiankami, choć zachwyty nad pupą Kim, jakie zamieszczał w mediach społecznościowych, podobno doprowadziły Kylie do wściekłości. Nadal nie znalazł jednak wspólnego języka z Caitlyn Jenner, z którą jest w otwartym konflikcie.

Jeżeli doniesienia te są prawdziwe, Kylie będzie jednocześnie ciotką i macochą czteroletniego Kinga. A jego ojczym, Rob, zostanie też jego wujkiem. Myślicie, że kiedyś dostaną własne reality show?
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kylie Jenner i Tyga są już po ślubie?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz