Kulisy rozstania Renulki i Wojewódzkiego!Informator serwisu Pudelek zdradził kulisy rozstania związku Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczorów. Poszło głównie o jej udział w “Tańcu z Gwiazdami” i samodzielność. We wtorek media obiegła zaskakująca informacja – Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się. Para rozeszła się już jakiś czas temu, a Renulka wyjechała za granicę.

Teraz serwis Pudelek przedstawia kulisy tego rozstania. Jak dowiedzieli się od swojego informatora, poszło głównie o samodzielność modelki oraz jej udział w ostatniej edycji “Tańca z Gwiazdami”, który był “początkiem końca”.

Renata zrobiła to wbrew jego woli i wprost sprzeciwiła się jego radom, a to bardzo nie przystawało do jego wizji ich związku. Ona poczuła, że bez niego też da radę, mało tego – że bez niego u boku radzi sobie dużo lepiej – czytamy.

Podczas programu Kaczoruk zrozumiała, że Wojewódzki nie był wspierającym partnerem i że sama też da sobie radę w show-biznesie.

“Taniec z Gwiazdami” pokazał jej, że sama umie wzbudzić sympatię, a to on ją ciągnie w dół, zamiast wspierać. Przed programem była od niego mocno uzależniona, jego decyzje były priorytetowe. Po “Tańcu z Gwiazdami” zmienił się jej pogląd na sytuację i dostrzegła to, co wszyscy od dawna jej mówili – że sama też da radę - dodaje informator serwisu.

Faktycznie, medialna kariera Kaczoruk była w dużej mierze uzależniona od jej partnera, który nie ma najlepszej opinii w polskim show-biznesie. Często bierze udział w medialnych przepychankach z innymi gwiazdami, w co też wciągał Renulkę (m.in. “wojnę” z Majdanami).

Sama modelka swojej kariery telewizyjnej również nie rozpoczęła zbyt dobrze – w “Azji Express” była najmniej lubianą uczestniczą zarówno przez widzów, jak i inne osoby w programie. Na szczęście “Taniec z Gwiazdami” pozytywnie wpłynął na jej wizerunek.

Myślicie, że będzie już tylko lepiej i Kaczoruk ma szanse zupełnie odciąć się od Wojewódzkiego?

Związek Kaczoruk i Wojewódzkiego

Dziennikarz i modelka poznali się w 2013 roku, ale na początku ukrywali swój związek. Kiedy zaczęli razem pojawiać się na branżowych imprezach szybko stawali się obiektem zainteresowania fotoreporterów. Wojewódzki i Kaczoruk rzadko mówili o swoim związku. Jedynie podsycali plotki na ich temat, np. sugerowali, że wzięli ślub lub, że spodziewają się dziecka. 
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Kulisy rozstania Renulki i Wojewódzkiego!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz