Kuba Wojewódzki znów o prezydencie!Kuba Wojewódzki od dnia ogłoszenia wyników wyborów prezydenckich, które wygrał nieznany szerzej polityk Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Duda, pokonując ubiegającego się o reelekcję Bronisława Komorowskiego, próbuje zachęcić nowego prezydenta do odwiedzin w studiu jego autorskiego programu.

Duda nie byłby pierwszy prezydentem goszczącym w programie Kuba Wojewódzki. Wcześniej na skórzanej kanapie zasiadali prezydent Słupska Robert Biedroń oraz prezydent RP Bronisław Komorowski.

Jednak prezydent Duda najwyraźniej nie ma ochoty na spotkanie z Wojewódzkim. Zresztą, jak ujawniła zwolniona z TVP Beata Tadla, niezbyt pewnie czuje się w rozmowach z dziennikarzami. Mimo to Wojewódzki najwyraźniej się uparł i przez cały sezon namawiał prezydenta na wizytę w programie, a gdy to nie pomogło, zaapelował do prezesa Prawa i Sprawiedliwości, by “puścił Andrzeja na podwórko”…

Mimo wyraźnej obojętności prezydenta Dudy, Wojewódzki nie przestaje o nim myśleć. Do swojego ulubionego tematu powraca w najnowszym numerze tygodnika Polityka. Sugeruje, że prezydent może liczyć na poparcie wyłącznie słabo wykształconych Polaków.

63 proc. rodaków nie czyta książek. 43 proc. ufa Andrzejowi Dudzie. Czyli, jak widać, z myśleniem bywa różnie – pisze celebryta. Dlatego nie zdziwił nikogo fakt zniknięcia z ramówki TVP1 magazynu kulturalnego Pegaz. Ojczyzna jest w dobrych rękach, niestety daleko od głowy.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kuba Wojewódzki znów o prezydencie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz