Kuba Wojewódzki ujawni intymne sms-y od Małgorzaty Rozenek?Konflikt między „Wojewódzkimi” a “Majdanami” nabiera rumieńców! Ostatnia wypowiedź Małgorzaty Rozenek na temat Renaty Kaczoruk sprowadziła na nią spore kłopoty. Kuba Wojewódzki wydał bowiem oficjalne oświadczenie, w którym ujawnił, że jest w posiadaniu sms–ów, które mogą pogrążyć „Perfekcyjną Panią Domu”. Czy to oznacza medialny koniec Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Czarne chmury nad Małgorzatą Rozenek-Majdan. Celebrytka po raz kolejny zadarła z “Królem TVN-u” oraz jego ukochaną. Żona Radosława Majdana w rozmowie z „Party” w ostrych słowach skomentowała udział Renaty Kaczoruk w najnowszej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. – Twierdziła [Renata Kaczoruk – przyp. red.], że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób jak my i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji – grzmiała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jej mąż również skorzystał z okazji i wbił szpilę Kubie Wojewódzkiemu. – Jak się zaczęliśmy spotykać z Małgosią, to narzeczony Kaczoruk powiedział, że ja dzięki temu związkowi awansowałem do pierwszej ligi. Tak sobie myślę, że on dzięki swojemu związkowi spadnie do drugiej ligi – stwierdził Radosław Majdan.

Wojewódzki rzadko odnosi się do komentarzy na swój temat, jednak teraz uznał, że nie pozwoli, aby ktoś po raz kolejny obrażał bliską mu osobę. Na Facebooku opublikował oficjalne oświadczenie, w którym nie szczędził gorzkich słów “perfekcyjnej” Małgorzacie. Kuba Wojewódzki ujawnił także kulisy sprawy, która miała swój finał w sądzie. „Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej” – czytamy w obszernym wpisie na Facebooku Kuby Wojewódzkiego.

Dalej jest jeszcze mocniej. Kuba Wojewódzki twierdzi bowiem, że jest w posiadaniu materiałów, które mogą ostatecznie pogrążyć Małgorzatę Rozenek-Majdan. – „Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy, które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie, jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie?” – pyta Kuba Wojewódzki w swoim oświadczeniu.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Kuba Wojewódzki ujawni intymne sms y od Małgorzaty Rozenek?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz