Kuba Wojewódzki kupił apartament obok LewandowskichJeszcze do niedawna mówiło się o tym, że gwiazdor TVN-u ma przeprowadzić się do Gdyni. Teraz okazało się, że Wojewódzki zamieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie. Jego sąsiadami będą Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik. Spekulacje na temat tego, dokąd ma przeprowadzić się Kuba Wojewódzki, nie cichną. Mówiło się o tym, że król TVN-u sprzedaje swój luksusowy apartament na Powiślu po to, żeby zamieszkać w Gdyni.

Kuba wystawił swój ekskluzywny penthouse na sprzedaż. Jego lokum nie znalazło się jednak na oficjalnej stronie internetowej agencji. To apartament dla wybranych. Kupić go mogą znajomi Wojewódzkiego. Gratis możliwość oglądania apartamentu w towarzystwie samego gospodarza. Jak podaje Super Express, lokal oglądały już dwie małżeńskie pary, ale nie zdecydowały się na kupno.

Tymczasem, jak ustalił Plotek, Kuba nie ma zamiaru wyprowadzać się z Warszawy. Z wiedzy, jaką posiada portal, wynika, że dziennikarz kupił ponoć ekskluzywny apartament na osiedlu Finale Apartments. Ale to nie wszystko. Obok dziennikarza zamieszkał podobno Robert Lewandowski i Arkadiusz Mlik.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Kuba Wojewódzki kupił apartament obok Lewandowskich

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz