Kto zaśpiewa na pogrzebie George’a Michaela?Zagraniczne media podały, że odbędą się dwie pożegnalne ceremonie George’a Michaela. Pierwsza dla fanów, druga dla rodziny i przyjaciół. Publiczną ceremonie ma uświetnić Elton John, który na pogrzebie zaśpiewa utwór „Don’t Let The Sun Go Down On Me”. Brytyjskie media potwierdziły, że Elton John zaśpiewa na pogrzebie swojego przyjaciela George’a Michaela. Wokalista wykona utwór „Don’t Let The Sun Go Down On Me”, który wykonał w duecie właśnie z George’em Michaelem podczas koncertu w Wembley Arenie w 1991 roku.

George Michael ma zostać pochowany obok matki, Lesley Angold Panayiotou, która zmarła na raka w 1997 roku. Spocznie na cmentarzu Highgate w Londynie.

- Tam będzie bardzo wielu żałobników i przyjaciół. To będzie największy pogrzeb od czasów Księżnej Diany. Elton zaśpiewa tak, jak zrobił to na pogrzebie Diany – powiedziała osoba z otoczenia Johna w rozmowie z magazynem „Daily Star”.

Data pogrzebu George’a Michaela na razie nie jest znana. Przypomnijmy, że George Michael zmarł 25 grudnia 2016 w swoim domu w Oxfordshire w wieku 53 lat.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Kto zaśpiewa na pogrzebie Georgea Michaela?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz