Księżniczka Charlotte odkryła nową pasję!Księżniczka Charlotte ma zaledwie 17 miesięcy, ale już zdradza słabość do… jazdy konnej. Najciekawsza jest jednak reakcja księżnej Kate. Księżna Kate i książę William gościli we wtorek w Pałacu Buckingham brytyjskich olimpijczyków i paraolimpijczyków. Natasha Baker, paraolimpijka uprawiająca jeździectwo, powiedziała potem mediom, że udało jej się porozmawiać z księżną Kate o pasjach sportowych jej dzieci. Z rozmowy wynikało, że książę George i księżniczka Charlotte oglądały ostatnią Olimpiadę.

Poprosiłam ją, żeby zdradziła, jak to jest z jej dziećmi. Powiedziała, że Charlotte uwielbia jeździectwo – informuje “Vanity Fair”.

Najciekawsze jest jednak to, jak ustosunkowała się do tego sama Kate.

Podkreśliła pasję Charlotty do jazdy konno i dodała, że choć sama jej nie podziela, to zrobi wszystko, co w jej mocy, żeby odniosła sukces.

Dowiedzieliśmy się także, że książę George woli bardziej kontaktowy sport.

George jest zafascynowany szermierką – mówiła księżna Kate w rozmowie z Natashą Baker – ale to pewnie dlatego, że intrygują go zasłonięte twarze sportowców.

To nie pierwszy raz, kiedy spływają do nas doniesienia o skłonności do sportu najmłodszego pokolenia brytyjskiego rodu książęcego. Niedawno pisaliśmy, że księżna Charlotte lubi grać w piłkę. I że ponoć jest w tym lepsza od George’a. Może zatem kiedyś zobaczymy ich na olimpiadzie w charakterze sportowców.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Księżniczka Charlotte odkryła nową pasję!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz