Księżna Meghan potajemnie spotka się z ojcem?!Relacja Meghan Markle i jej ojca, Thomasa, wzbudza kontrowersje. Mężczyzna nie tak dawno skompromitował księżną Sussexu w serii wywiadów, których udzielił poczytnym tabloidom. Thomas stwierdził w rozmowach z brukowcami, że Meghan nie odnajduje się w roli księżnej, a uśmiech, którym obdarza poddanych, “nie jest nawet uśmiechem aktorskim”. Jak donosiły zagraniczne media, żona księcia Harry’ego całkowicie odcięła się od toksycznego tatusia. Podobno nawet zdezaktywowała numery telefonów, które Thomas miał na swojej liście kontaktów.

Okazuje się jednak, że rodzina Markle trudne chwile ma już za sobą, a ojciec i córka być może już niedługo zakopią topór wojenny.

Meghan Markle planuje sekretne spotkanie z tatą. Ma zamiar wyjechać do USA jeszcze w tym miesiącu. 74-latek jest zachwycony, że jego córka wreszcie go odwiedzi. Przyjaciele Meghan zdradzili w rozmowie z The Daily Mail, że księżna ma nadzieję, iż dzięki spotkaniu uda jej się zażegnać spór z ojcem. 37-latka czuje, że sytuacja jest coraz bardziej poważna.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Księżna Meghan potajemnie spotka się z ojcem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz