Księżna Kate zachwyciła na gali BAFTAKsiężna Kate i książę William pojawili się na rozdaniu nagród BAFTA. Była to kolejna impreza branży filmowej po niedawnych Złotych Globach, na którą wszystkie aktorki ubrały się na czarno. W ten sposób wsparły akcję Time’s Up. Ale Kate Middleton wybrała zieloną suknię. Czy obraziła protestujące kobiety? Dlaczego nie ubrała się na czarno? Sprawdź!

Księżna Kate na gali BAFTA to nie niespodzianka. Żona księcia Williama pojawiła się na ceremonii rozdania brytyjskich nagród filmowych już po raz trzeci. Gala Bafta to w końcu bardzo prestiżowe i eleganckie wydarzenie, obecność księżnej Cambridge jest więc wręcz konieczna, by je jeszcze bardziej uświetnić. Kate Middleton (36) towarzyszył, jak zwykle, jej mąż, książę William (35). Brytyjska para książęca oglądała na żywo przyznanie statuetek BAFTA, a obok nich zasiadły takie znakomitości światowego kina, jak choćby Angelina Jolie, Isabelle Huppert, Jennifer Lawrence, Kristin Scott Thomas czy Margot Robbie. Wszystkie aktorki ubrały się na czarno, by po raz kolejny wyrazić swój protest wobec plagi molestowania seksualnego i dyskryminacji kobiet w branży filmowej w Hollywood. Wyłamała się tylko… księżna Kate.

Dlaczego?

Po pierwsze księżna Cambridge już wystąpiła na gali BAFTA w czerni – było to w 2017 roku. Po drugie – Kate Middleton jest w trzeciej ciąży. Nie wypada jej więc ubierać się od stóp do głów na czarno. Po trzecie wreszcie, członkom rodziny królewskiej, którzy pełnią jedynie rolę reprezentacyjną, a nie polityczną, nie przystoi publiczne manifestowanie własnych poglądów. Z tych wszystkich powodów księżna Kate na BAFTA wystąpiła w głębokiej zieleni, twarzowej i eleganckiej. Choć wyglądała wspaniale, pojawiły się głosy krytyczne. Niektórzy twierdzą, że Middleton powinna wyrazić solidarność z kobietami, a nie zlekceważyć ich ważną i potrzebną akcję.

Sukienka księżnej Kate na gali BAFTA 2018 to projekt Jenny Peckham. Middleton bardzo ceni tę markę i już kilkakrotnie widywaliśmy ją w pięknych dziełach Packham. Do swojej wspaniałej kreacji księżna Kate dopasowała luksusową biżuterię z diamentów i szmaragdów – kolczyki, imponującą kolię i bransoletę. Uzupełnieniem stylizacji Middleton była mała czarna torebka z aksamitu oraz szpilki Prady. Książę William przyszedł zaś na galę BAFTA w klasycznym smokingu.

Sądzicie, że księżna Kate powinna była włożyć czerń, by wyrazić swoje poparcie dla ruchu Time’s Up? A może ciemna zieleń była dobrym i bezpieczniejszym wyborem? Zauważyliście coraz bardziej powiększony ciążowy brzuszek księżnej? Już wiosną książę George i księżniczka Charlotte doczekają się siostry lub braciszka!

Co ciekawe, w podobnych stylizacjach – ona w zieleni, on w czerni – zaprezentowali się Paulina Wyka i Maciej Zakościelny na gali rozdania Telekamer. Wyka, tak jak Middleton, też jest w zaawansowanej ciąży.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Księżna Kate zachwyciła na gali BAFTA

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz