Księżna Kate wygląda na bardzo zmęczoną!Księżna Kate musi bardzo uważać, aby nie dawać mediom powodów do plotek. Pomimo tego, że stara się zachowywać idealnie, to i tak dwór królewski jest wciąż zaskakiwany nowymi doniesieniami na jej temat. W ostatnim czasie ulubienica Brytyjczyków jest wyraźnie zmęczona ciągłym byciem na świeczniku, a jej najnowsze zdjęcia są niepokojące.

Niedawno zagraniczne tabloidy sugerowały, że książęca para spodziewa się kolejnego potomka. Kiedy jednak te pogłoski okazały się nieprawdziwe skupiono się na tym, iż Kate i William przechodzą małżeński kryzys. Jak widać tak ogromne zainteresowanie mediów jej życiem odbija się powoli na wyglądzie księżnej.

W ostatnim czasie Kate podczas oficjalnego wyjścia zaprezentowała się w szaro-białym płaszczu za kolano. Strój ten doskonale zakamuflował jej sylwetkę, ale sprawił również, iż żona Williama wyglądała w nim na dużo starszą niż w rzeczywistości.

Do tego księżna dobrała popularne w Wielkiej Brytanii nakrycie głowy, czarne szpilki oraz niewielką kopertówkę w tym samym kolorze. Włosy postanowiła związać w wygodnego koka, a mocny makijaż oczu, choć podkreślił jej spojrzenie, to nie zdołał ukryć wyraźnych oznak zmęczenia. Tego dnia Kate wyglądała na wyjątkowo smutną i przemęczoną.
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Księżna Kate wygląda na bardzo zmęczoną!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz