Księżna Kate w wyjątkowym wydaniu!Księżna Kate i książę William wtorkowy wieczór spędzili na uroczystym przyjęciu u królowej Wielkiej Brytanii. Uwagę zwracała piękna tiara na głowie księżnej.

Księżna Kate i książę William we wtorek pojawili się w Pałacu Buckingham na dyplomatycznym przyjęciu u królowej Elżbiety II. Przyszła mama błyszczała – dosłownie i w przenośni. Księżna Kate na tę okazję wybrała piękną, białą, jedwabną suknię. Dobrała do tego efektowny, diamentowy naszyjnik. Uwagę zwracała także piękna tiara, która zdobiła głowę księżnej Kate. Warto zwrócić uwagę, że była to ulubiona korona księżnej Diany, która nosiła ją od 1981 roku. Dostała ją w prezencie od królowej Elżbiety II na ślub z księciem Karolem. Tiara zakładana jest wyłącznie na wyjątkowe okazje. Ozdobiona jest diamentami i perłami.

Wtorkowe przyjęcie w Pałacu Buckingham jest najważniejszą imprezą towarzyską w roku dla dyplomatów. Dodatkowo pokazuje, jak ważna jest rola samej królowej w stosunkach międzynarodowych Wielkiej Brytanii. Na przyjęciu nie zabrakło również innych znakomitych gości, w tym księcia Karola z księżną Kamilą.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Księżna Kate w wyjątkowym wydaniu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz