Księżna Kate trenuje polo z dziećmiKsiężna Kate biegająca za dziećmi po trawie to z całą pewnością niecodzienny widok na brytyjskim królewskim dworze. Książę George i księżniczka Charlottte szaleli podczas charytatywnego meczu polo Maserati Royal Charity Polo Trophy w klubie Beaufort Polo w Tetbury. Rozbawiona Kate w niebieskiej sukience z sieciówki kibicowała swojemu mężowi księciowi Williamowi.

Piknik to doskonała okazja, żeby aktywnie spędzić czas na zabawie z dziećmi. Nie inaczej postąpiła świeżo upieczona mama trójki dzieci, księżna Kate, która uwielbia rodzinne rozrywki. Książę George (4 l.), księżniczka Charlotte (3 l.) i dwumiesięczny syn Jerzy to prawdziwe oczka w głowie mamusi.

Kiedy ostatnio w swoim liście prosiła o wsparcie dla Tygodnia Hospicjów dla dzieci, Kate pisała: “Wspólne spędzanie czasu jest bardzo ważnym aspektem życia rodzinnego. Dla mnie, jako matki, te proste, rodzinne momenty są jak zabawa na zewnątrz są najważniejsze”.

Na niepozowanych zdjęciach widać, że księżna jest szczęśliwa i doskonale odnajduje się w roli mamy. To właśnie takie chwile w życiu każdego rodzica są najpiękniejsze.

Znana ze świetnego stylu księżna Kate zaskoczyła wszystkich także wyborem stylizacji na ten piknik. Okazało się, że drapowana niebieska sukienka, która miała na sobie żona księcia Williama, pochodzi z Zary i kosztuje 199 złotych. Dopełnieniem stylizacji są wiązane w kostce koturny ze słomkowym wykończeniem.

Nie ma co się dziwić, że z każdym kolejnym, nawet najmniej oficjalnym wystąpieniem, Kate zyskuje jeszcze większe grono fanów. Księżna pokazuje, że klasę i styl można zachować małym kosztem, dostępnym dla przeciętnej dziewczyny.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Księżna Kate trenuje polo z dziećmi

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz