Księżna Kate i Meghan Markle zaliczyły modową wpadkę?Kate Middleton i Meghan Markle zdecydowały się założyć takie same buty – granatowe szpilki na kilkucentymetrowym obcasie. Czyżby któraś z pań inspirowała się stylem drugiej, czy był to zupełny przypadek. I która z nich u boku królowej Elżbiety wyglądała lepiej? Zobaczcie zdjęcia Kate Middleton i Meghan Markle z obchodów Dnia Wspólnoty Narodów!

Kate Middleton i Meghan Markle w takich samych butach celebrowały razem Dzień Wspólnoty Narodów. Żona księcia Williama i przyszła księżna do swoich dwóch zupełnie różnych stylizacji, dobrały na pierwszy rzut oka identyczne granatowe szpilki. Celowy zabieg, czy zupełny przypadek i jednocześnie mała wpadka? Kate Middleton cały strój utrzymała w granatowej kolorystyce, decydując się na krótką sukienkę, podkreślającą jej ciążowy brzuszek, płaszcz oraz kapelusz z dużym rondem. Meghan Markle pojawiła się w “małej czarnej”, białym płaszczu o prostym kroju oraz z białym toczkiem na głowie. Jak wiadomo, toczki to jedno z ulubionych akcesoriów Kate Middleton. Czyżby przyszła księżna inspirowała się odrobinę stylem księżnej Cambridge?

Podczas pierwszego pierwszego wystąpienia Meghan Markle u boku rodziny królewskiej (i przede wszystkim królowej Elżbiety II), towarzyszył jej oczywiście narzeczony, książę Harry. Przypomnijmy, że para weźmie ślub już wiosną tego roku, a dokładnie 19 maja 2018. Natomiast na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów, królowa Elżbieta II postawiła na kolor bordowy. 91-latka wyglądała na bardzo szczęśliwą i chętnie uśmiechała się do fotografów.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Księżna Kate i Meghan Markle zaliczyły modową wpadkę?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz