Książę William przyznał się, że książę George sprawiał problemy wychowawcze!Książę William i księżna Kate są rodzicami dwójki dzieci. Jak wszyscy zmagają się z codziennymi problemami i trudami wychowywania swoich pociech. Niedawno następca brytyjskiego tronu wyznał, że syn sprawiał mu nie lada kłopoty. Mały George miał problem z zasypianiem. Co robił troskliwy tata?

Książę William i jego żona księżna Kate często udzielają się na wielu charytatywnych wydarzeniach, na których rozmawiają także z innymi rodzicami. Niedawno przyszły król zdobył się na zaskakujące wyznanie. Ujawnił, jaki ma sposób na usypianie swoich dzieci.

– William w odpowiedzi na pytanie, o to jak usypia swoje dzieci, wyjaśnił, że książę George, gdy był młodszy, bardzo niechętnie dawał się uśpić. Następca tronu znalazł jednak na to świetny sposób: odkręcał kran – możemy przeczytać w serwisie Harper’s Bazaar.

Szum płynącej wody działał kojąco na małego George’a, który od razu zasypiał. Książę Wiliam zdradził też, że ta technika świetnie sprawdza się również w przypadku księżniczki Charlotte, choć ona nie ma aż tak dużych problemów z zasypianiem, jak jej brat. Trzeba przyznać, że to bardzo sprytny sposób! Znacie jakieś inne ciekawe metody usypiania maluchów?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Książę William przyznał się, że książę George sprawiał problemy wychowawcze!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz