Książę Harry zaprosił swoje ex na ślub!“Wnuk Elżbiety II oraz jego przyszła żona Meghan Markle muszą darzyć się sporym zaufaniem, skoro na ich wspólnym ślubie pojawią się dwie byłe dziewczyny księcia Harry’ego” – ocenił serwis Metro, komentując doniesienia o nietypowych gościach królewskiej ceremonii. Brytyjczycy z niecierpliwością wyczekują ślubu księcia Harry’ego oraz Meghan Markle. Książęca para pobierze się na zamku w Windsorze, a w trakcie uroczystości wiwatować im będą tysiące Brytyjczyków zgromadzonych w całym mieście.

Na niezwykłe wydarzenie przygotowują się również lokalni przedsiębiorcy, projektując gadżety oraz upominki z wizerunkami nowożeńców. Napięcie dodatkowo podsycane jest co jakiś czas kolejnymi informacjami o liście ślubnych gości. Na początku miesiąca brytyjskie media donosiły, że książę Harry nie zaprosił na uroczystość cioci Fergie, która uchodzi za “czarną owcę brytyjskiej rodziny”.

Wczoraj dziennik “Daily Mail” przekazał z kolei, że na ślub przybędą byłe dziewczyny przyszłego pana młodego. “Harry wciąż ma dobry kontakt zarówno z Chelsy, jak i z Cressidą. Obie pojawią się na ślubie” – przekazał gazecie jeden ze znajomych księcia Harry’ego.
Źródło info i foto: onet.pl
lg share en Książę Harry zaprosił swoje ex na ślub!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz