Książę Harry za rok będzie ojcem?!Książę Harry i 36-letnia Meghan Markle już odliczają dni do ślubu i wesela. Wybranka księcia marzy o tym, by za rok zostać po raz pierwszy mamą. Ze swojego pomysłu powiększenia rodziny zwierzyła się swoim przyjaciołom. Gina Nelthorpe-Cowne, agentka i zarazem przyjaciółka Meghan Markle, trzyma za swoją podopieczną kciuki.

– Znam ją od lat. Meghan bardzo lubi dzieci i jest odpowiedzialna. Jest też w takim wieku, że musi swoje plany jak najszybciej realizować. Zwłaszcza, że pewnie na jednym dziecku nie chciała by kończyć – dodała Gina Nelthorpe-Cowne w dokumencie stacji Sky o przyszłej księżnej. Podobno książę Harry, który jest trzy lata młodszy od narzeczonej, też pali się do roli ojca. Zazdrości swojemu bratu Williamowi, który ma już trójkę dzieci.

– Wszystko w swoim czasie. Mam nadzieję, że będziemy mieli rodzinę w niedalekiej przyszłości – powiedział enigmatycznie Harry podczas jednego z ostatnich publicznych wystapień.

Ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle odbędzie się już 19 maja. Uroczystość z udziałem 600 zaproszonych gości odbędzie się w kaplicy św. Jerzego w Windsorze, o wiele mniejszej od Opactwa Westminsterskiego, w którym w 2011 roku książę William brał ślub z Kate Middleton w obecności licznie przybyłych przywódców państw. Na ślubie księcia Harry’ego nie będzie raczej polityków i światowych przywódców. W odróżnieniu od księcia Williama, jest mało prawdopodobne, by książę Harry zasiadł w przyszłości na tronie.

Meghan Markle jest rozwódką. W latach 2011-2013 była żoną Trevora Engelsona. Nie mieli dzieci.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Książę Harry za rok będzie ojcem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz