Książę Harry z dziewczyną na sekretnej herbatce u królowej. Zaręczyny tuż-tuż?!Królowa zaprosiła księcia Harry’ego z jego ukochaną na “sekretną herbatkę”. Mówi się, że taka całkowicie nieoficjalna i prywatna wizyta to jasny znak, że zaręczyny już wiszą w powietrzu.

Książe Harry do tej pory (zwłaszcza w zestawieniu z ustatkowanym i poważnym księciem Williamem) nie miał najlepszej opinii. Ciężko zapracował sobie na łatkę bawidamka. Jednak młodszy syn księcia Karola i Diany od dłuższego czasu unika już zakrapianych imprez w towarzystwie modelek czy innych obyczajowych skandali. Za tę zmianę odpowiedzialna jest Meghan Markle, gwiazda serialu “W garniturach” (ang. “Suits”) i najprawdopodobniej przyszła narzeczona księcia.

O tym, że ich związek jest poważny, świadczy nie tylko ogromna zmiana, jaka zaszła w sposobie zachowania księcia Harry’ego, ale też spotkanie, do którego miało dojść kilka dni temu. Jak podaje “Daily Mail”, królowa zaprosiła wnuka i jego ukochaną na “sekretną herbatkę”. W trakcie tej nieoficjalnej i utrzymywanej w ścisłej tajemnicy wizyty książę oficjalnie przedstawił babci nową ukochaną.

Całe spotkanie było całkowicie nieformalne. Wszystko po to, żeby Meghan nie czuła się zdenerwowana, a także, żeby informacje o wizycie nie zostały od razu upublicznione. Meghan do Pałacu Buckingham została podwieziona przez wewnętrzny dziedziniec, a następnie zaproszona do prywatnego saloniku królowej na pierwszym piętrze – pisze dziennikarz serwisu.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Książę Harry z dziewczyną na sekretnej herbatce u królowej. Zaręczyny tuż tuż?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz