Książę Harry sprzeciwił się rodzinie! O co chodzi?Książę Harry postawił się swojej rodzinie. 33-letni arystokrata wymusił na bliskich, aby wyrazili zgodę na obecność jego cioci, Sarah Ferguson, na ślubie z Meghan Markle. Fergie, jak pieszczotliwie nazywają ją brytyjscy dziennikarze, uważana jest za czarną owcę w rodzinie i nie jest zapraszana na oficjalne gale na dworze. Królowa Elżbieta II postanowiła jednak zrobić wyjątek.

Książę Harry nigdy nie rozumiał, dlaczego jego ulubiona ciocia Fergie nie jest nigdy zapraszana na rodzinne uroczystości. Jak podają brytyjskie media, brat następcy tronu podobno stoczył walkę z najbliższymi, którzy nie wyobrażają sobie, by rudowłosa Sarah pojawiła się na ślubie Harry’ego i Meghan. Jej największymi przeciwnikami są książę Karol i książę Filip. Mąż Elżbiety II już wiele lat temu zaznaczył, że nie ma zamiaru być w jednym pokoju z byłą synową. Królowa Elżbieta II również przez bardzo długi czas nie zgadzała się, by była żona księcia Andrzeja pojawiała się na rodzinnych przyjęciach. Dopiero od niedawna zgadza się, by Sarah Ferguson przyjeżdżała na zawody do Ascot, ale tylko wtedy, kiedy nie ma w pobliżu Filipa.

Sarah Ferguson stała się czarną owcą w rodzinie, po rozwodzie z księciem Andrzejem w 1996 roku. Fergie podpadła rodzinie królewskiej serią dziwnych wpadek. Największy skandal wybuchł właśnie w połowie lat 90., gdy paparazzi zrobili jej kompromitujące zdjęcia na południu Francji w towarzystwie jej ówczesnego doradcy finansowego. Później arystokratka uwikłała się w dziwne biznesy, które zakończyły się jej bankructwem w 2010 roku.

Książę Harry walczy o Fergie

Książę Harry zawsze był jednak bardzo blisko z ciocią, a także jej dwiema córkami, Eugenie i Beatrice. Często spędzał z nimi czas na nartach w Szwajcarii. Nie podobało mu się także, gdy w 2011 roku Sarah Ferguson nie została zaproszona na ślub Williama i Kate. Nie chce, by sytuacja znowu się powtórzyła w przypadku jego ceremonii.

Czy obecność byłej żony księcia Andrzeja na książęcym ślubie zakończy rodzinne spory i zjednoczy Windsorów? Czas pokaże.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Książę Harry sprzeciwił się rodzinie! O co chodzi?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz