Książę Harry oświadczy się aktorce?!Jesienią zeszłego roku w mediach pojawiły się plotki, że młodszy syn księżnej Diany, Harry, zakochał się w 35-letniej aktorce, Meghan Markle. Ponoć Harry zwariował na jej punkcie, a jego otoczenie, z królową Elżbietą włącznie, jest nią zachwycone. Choć już wcześniej media spekulowały o zaręczynach, dopiero teraz wydaje się, że ich data jest ustalona. Źródło US Weekly donosi, że książę chce oświadczyć się pod koniec lata, w okolicach rocznicy pierwszej randki z Meghan. Zaręczą się pod koniec lata. Otwarcie rozmawiają o wspólnej przyszłości i chcą spędzić razem życie – mówi źródło.

Podobno już nawet zaczęli. “Meghan spędza w pałacu tyle czasu, że ochrona traktuje ją jak stałego lokatora” – pisze magazyn. Informator zaznacza jednak, że para nie zamieszka razem oficjalnie dopóki Markle nie pozamyka swoich spraw zawodowych w Kanadzie, ale jej przeprowadzka na stałe do Londynu jest “nieunikniona”. Meghan zadomowiła się tam już ponoć na tyle, że zaczęła nawet remontować dom księcia – Nottingham Cottage.

Harry nic nie wie o wystroju wnętrz, a ona jest w tym dobra – mówi informator. Posadziła mu nowe kwiaty, dodała świece i jego kuchnia wygląda jak nowa. Dzięki Markle nauczył się też do czego służą poszczególne składniki i teraz razem gotują.

Harry i Meghan przez większość czasu są nierozłączni i nie zamierzają już ukrywać się ze swoim uczuciem.

Lubią chodzić do restauracji Sands End i Soho House, uwielbiają odkrywać nowe miejsca. Wcale się nie ukrywają – donosi źródło. Aktualnie planują wspólne wakacje. Marzą o tropikach. Rozmawiają też o wspólnym projekcie charytatywnym. Markle chce zrezygnować z aktorstwa. Z powodu Harry’ego jej plany na życie się zmieniły. Wygląda na to, że wszystko układa się jak w bajce. Jednak trochę ciężko uwierzyć w to, że królowa Elżbieta od razu zaakceptowała rozwiedzioną Amerykankę u boku swojego ukochanego wnuka.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Książę Harry oświadczy się aktorce?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz