Książę Harry odwiedził Meghan Markle na kilka dni!To już oficjalne! Książę Harry (32 l.) spotyka się z Meghan Markle (36 l.). Harry odwiedził ukochaną w Toronto i podarował jej wyjątkowy prezent! Książę Harry przebywał ostatnio w miesięcznej podróży po Karaibach. Długa rozłąka z ukochaną dała mu się we znaki, bo książę postanowił odwiedzić Meghan w Toronto. Jak podaje “Daily Mail”, Harry przybył do domu Markle w niedzielę i został u niej aż do wtorku!

“We wtorek wieczorem Harry opuścił dom Markle i odjechał w stronę lotniska” – podaje dziennik. Książę nocnym lotem wrócił do Londynu, gdzie w środę pojawił się na charytatywnym evencie.

Następnego dnia Meghan prezentowała się wyjątkowo radośnie. Fotoreporterzy uwiecznili ją w pięknym naszyjniku, na którym widniały litery “M” i “H”. Trzeba przyznać, że prezent był wyjątkowo uroczy i świadczy o staraniach księcia. Do niedawna książę Harry był uważany za najbardziej niesfornego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Media rozpisywały się o jego przelotnych romansach i wybrykach na granicy prawa. Nowa miłość bardzo ociepliła jego wizerunek.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Książę Harry odwiedził Meghan Markle na kilka dni!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz