Książę Harry mówi szczerze o śmierci mamy!Książę Harry udzielił wywiadu magazynowi “People”, w którym opowiedział m.in. o tym, jak radzi sobie ze stratą matki. “Wszystko, czego pragnę, to żeby była ze mnie niesamowicie dumna” – powiedział. Książę Harry (31 l.) w rozmowie z “People” opowiedział m.in. o zawodach sportowych dla weteranów “Invictus Games”, których jest pomysłodawcą oraz o tym, czy chce mieć dzieci. Następca tronu brytyjskiego został zapytany też, jak wpłynęła na niego śmierć matki.

– Kiedy umarła, odczułem ogromną pustkę, nie tylko ja, podobnie czuło się wiele osób na całym świecie. Jeśli uda mi się zapełnić ją chociaż w części, będę szczęśliwy. Jedyne co mi pozostaje, to starać wypełniać ją na tyle, na ile to możliwe przez resztę życia. William również – powiedział.

Syn księżnej Diany, która zmarła, kiedy ten miał 12 lat, wyznał też, że stara się żyć tak, żeby mama była z niego dumna.

– Wszystko, czego pragnę, to żeby była ze mnie niesamowicie dumna – powiedział.

Książę Harry od jakiegoś czasu prowadzi własną działalność charytatywną. Założył m.in. fundację “Senteble”, a także w ramach wolontariatu zajmował się kwestiami ochrony środowiska w Afryce. Do takiej aktywności zainspirowała go właśnie mama, która zasłynęła z akcji dobroczynnych na rzecz świata.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Książę Harry mówi szczerze o śmierci mamy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz