Książę Harry ma nową sympatię! Coś poważnego?Książę Harry ma na swojej liście podbojów wiele pięknych blondynek. Czy do ich grona dołączy popularna piosenkarka? Jest taka szansa!

Książę Harry od kilku miesięcy nie był widziany na randce. Choć wiosną uczestniczył w kilku weselach (kilka z nich to śluby jego byłych dziewczyn), na większości imprez pokazywał się sam. Jednak przystojny Brytyjczyk nigdy długo nie pozostawał singlem, a jak donoszą zagraniczne media, jego najnowszą zdobyczą jest… Ellie Goulding!

Piosenkarka i książę spotkali się ostatnio podczas zawodów Audi Polo, gdzie wyglądali podobno na bardzo bliskich sobie. Po radosnym i czułym powitaniu spędzili ze sobą resztę popołudnia i wieczoru.

Pocałowali się na koniec, chwilę przed tym, jak Harry musiał wyjść, ona wyszła dosłownie 5 minut po nim – relacjonuje “The Sun”. – Cały czas bawili się w większej grupie, ale i tak byli skupieni tylko na sobie, a Harry nie spuszczał z Ellie wzroku.

Miłość od pierwszego wejrzenia? Raczej nie, bo jak czytamy w “In Style” para zna się już od dawna.

Ellie przyjaźni się z rodziną królewską od kilku lat, śpiewała nawet na weselu Kate i Williama. Oczywiście na tym samym weselu, w którym udział brał Harry.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Książę Harry ma nową sympatię! Coś poważnego?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz