Książę Harry ma nową dziewczynę!32-letni książę Harry, do tej pory nie znalazł odpowiedniej wybranki na swoją żoną. Czyżby te informacje były już nieaktualne? Brytyjskie gazety rozpisują się na temat romansu księcia z Meghan Markle, gwiazda popularnego serialu „W garniturach” (Suits). Zobaczcie zdjęcia nowej dziewczyny Harry’ego. Pasują do siebie? Podobno książę Harry ją ubóstwia, a Brytyjczycy ubóstwiają spekulacje na temat romansów w książęcej rodzinie.

Przystojny i sympatyczny 32-letni książę Harry dotąd nie znalazł swojej drugiej połówki. Wszystko wskazuje na to, że te informacje są już nieaktualne. Najpierw tabloidy, a potem poważne dzienniki rozpisywały się na temat romansu księcia z aktorką Meghan Markle. Harry miał spotkać się ze amerykańską aktorką w czasie swojej podróży do Kanady. Jedna z gazet twierdzi nawet, że starsza o 3 lata od księcia Harry’ego aktorka miała zostać już przedstawiona Williamowi i Kate.

Bliski znajomy księcia, przekonywał w “Daily Mirror”, że Harry od lat nie był tak szczęśliwy. Czyżby to było coś poważnego?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Książę Harry ma nową dziewczynę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz