Książę Harry lubi zaszaleć!Książę Harry jest całkowitym przeciwieństwem swojego starszego i statecznego brata Williama. Jest niesforny, lubi się zabawić i nie ukrywa, że sztywny królewski protokół czasami go uwiera. Kilka dni temu pojawiły się zdjęcia “imprezowego Harry’ego” w towarzystwie sławnych blondynek. Księciu na imprezie towarzyszyły Suki Waterhouse, Cara Delevingne, Margot Robbie i Sienna Miller.

Imprezę kilka tygodni temu zorganizowała Suki Waterhouse, a uczestniczki od razu pochwaliły się zdjęciami na Instagramie, jednak zdjęcia dopiero teraz zdobyły popularność. Być może dlatego, że te z “imprezowym księciem” tajemniczo “przepadły” i nikt nie wiedział, że on także bawił się u Suki Waterhouse. Teraz jednak wypłynęły.

Impreza odbyła się na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, zatem sławni jej uczestnicy byli w świątecznym nastroju – skomentował to “Daily Mail”.

Cytowany serwis ujawnia nawet szczegóły imprezy. Książę Harry ponoć najbardziej cieszył się mogąc porozmawiać z Suki Waterhouse.

Wszyscy mówili o tym, że Suki i Harry wydawali się być szczególnie blisko, a niektórzy nawet twierdzili, że to początek romansu – donosił informator “Daily Mail”.

Cóż, najwyraźniej na szalonym wieczorze się skończyło. Teraz zagraniczne media łączą księcia Harry’ego z pewną grecką księżniczką.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Książę Harry lubi zaszaleć!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz