Krzysztof Rutkowski w wirze przygotowań do ślubuŚlub Krzysztofa Rutkowskiego (58 l.) i Mai Plich zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego więc, że przygotowania do tego wydarzenia ruszyły pełną parą i przyszła panna młoda pochwaliła się sukniami, jakie wybrała na ten wyjątkowy dzień. Po zaręczynach na wizji, można się spodziewać ślubu z wielką pompą. Para wyznaczyła datę ślubu na 18 sierpnia i prace nad tym wydarzeniem już ruszyły.

W rozmowie z tabloidem “Super Express” Rutkowski wyznał, że szykują razem z Mają piękną i niezapomnianą uroczystość.

“Mamy dylemat, czy odbędzie się ona w Polsce, czy za granicą. Maja woli za granicą w mniejszym gronie, ja w Polsce. Jeśli przyjęcie odbędzie się w naszym kraju, planujemy zaprosić około 250-300 gości” – mówił detektyw.

Teraz przyszedł już czas na jeden z najważniejszych etapów w organizacji ślubu, czyli wybór sukni ślubnej. Maja nie chciała zrobić tego w zwykły sposób, więc postanowiła wybrać swoją suknie w programie telewizyjnym.

W programie TVN Style “W czym do ślubu?” Izabela Janachowska (31 l.) pomogła narzeczonej detektywa w dokonaniu tego jakże ciężkiego wyboru. Mai towarzyszyła jej córka z poprzedniego związku, Kaja, która również wybrała kreację dla siebie.

W finalnym etapie programu pojawił się oczywiście sam Krzysztof, który miał ocenić wybór swojej przyszłej żony i pasierbicy. Nie zabrakło pięknych słów i spektakularnych gestów. Kiedy Rutkowski zobaczył Maję w sukni, nie ukrywał zachwytu. Podszedł do ukochanej ze słowami:

“Złożyłbym ponowne zaprzysiężenie zaręczyn. Dzisiaj powinien zrobić to po raz drugi” – powiedział Rutkowski, po czym uklęknął przed Plich i pocałował ją w dłoń.

Jeżeli na ślubie będzie równie wzruszająco, to z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie, nie tylko dla państwa młodych, ale i dla weselnych gości.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Krzysztof Rutkowski w wirze przygotowań do ślubu

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz