Krzysztof Rutkowski szykuje się do ślubu!A jednak! Krzysztof Rutkowski (57 l.) w przyszłym roku poślubi swoją wieloletnią partnerkę Maję Plich (32 l.). Najpopularniejszy detektyw w Polsce tylko nam zdradza szczegóły tej wyjątkowej uroczystości. Przyjęcie weselne na 300 osób może go kosztować około pół miliona złotych!

Gdy w maju tego roku Krzysztof Rutkowski w programie na żywo oświadczył się swojej ukochanej, jego fani byli zaskoczeni. Mówiło się, że detektyw zrobił to pod publikę, a do ślubu i tak nie dojdzie. Jak widać, mylili się.

- Ślub i wesele odbędą się 18 sierpnia 2018 r. – zapewnia “Super Express” Rutkowski. Detektyw i jego narzeczona jeszcze nie wiedzą, gdzie odbędzie się ceremonia.

- Mamy dylemat, czy odbędzie się ona w Polsce, czy za granicą. Maja woli za granicą w mniejszym gronie, ja w Polsce. Jeśli przyjęcie odbędzie się w naszym kraju, planujemy zaprosić około 250-300 gości. Remontuję swój pałac w Głogowie, więc najprawdopodobniej przyjęcie odbędzie się właśnie tam – mówi nam Rutkowski.

Na szczęście Maja nie ma dylematu odnośnie do sukni ślubnej. Kilka dni temu wróciła z Paryża z kreacją wartą około 100 tys. zł.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Krzysztof Rutkowski szykuje się do ślubu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz