Królewskie urodziny Filipa Chajzera!Filip Chajzer (32 l.) chociaż raz w życiu chciał się poczuć jak król, dlatego wymyślił sobie iście królewskie urodziny. Kazał gościom przebrać się w dworskie szaty, a potem częstował ich staropolskimi trunkami i dziczyzną. Tak wyglądała impreza z okazji 32. urodzin dziennikarza. To był szalony weekend. Filip Chajzer w piątek hucznie świętował swoje urodziny. Na imprezę zaprosił blisko 40 osób. Zabrakło na niej jednak gwiazd i znajomych z TVN. Pojawił się natomiast Zygmunt Chajzer (62 l.), tata dziennikarza.

Ale to nie była zwykła impreza. Wszystko miało charakter iście królewski.

“Królewicz Pan i Władca Filip Aleksander Chajzer zaprasza dworzan na dwór” – pisał Filip w zaproszeniu na swoją imprezę. – “To znaczy do środka, ale na dwór. Obowiązują stroje królewskie i szlacheckie. Ciżbie chłopskiej i parobkom małorolnym mówimy zdecydowane NIE. Tak – to jest impreza przebierana. Nie – strój pt. “król jest nagi” nie jest wymagany” – zaznaczył.

Sam Chajzer ostatecznie zrezygnował lub po prostu nie znalazł nigdzie stroju króla. Przebrał się za szlachcica. Szaty królewskie przywdział natomiast jego ojciec. Tak się bawi bogata warszawka.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Królewskie urodziny Filipa Chajzera!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz