Kristen Stewart opowiada o związku z Robertem Pattinsonem!Kristen Stewart i Robert Pattinson zyskali międzynarodową popularność po tym, jak razem zagrali w hitowej produkcji “Zmierzch”. Jeszcze w trakcie realizacji zdjęć do serii filmów o tym tytule media zaczęły spekulować o związku pary. Po wielu latach od rozstania aktorów Kristen Stewart w ostrych słowach skomentowała relację między nimi. Co powiedziała aktorka?

Kristen Stewart (26 l.) zaczęła swoją karierę w wieku zaledwie dziewięciu lat, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na planie filmowym. Największą popularność aktorce przyniosła rola Belli Swan w kultowej serii filmów pt. “Zmierzch”. Gwiazda zagrała w nim ukochaną wampira Edwarda Cullena, w którego wcielił się Robert Pattinson (30 l.). W trakcie pracy nad filmem para zaczęła spotykać się także prywatnie, jednak w 2012 roku aktorzy rozstali się. Kilka tygodni później Kristen Stewart wyznała, że jest lesbijką i kocha swoją dziewczynę, natomiast przystojny Robert Pattinson zaręczony jest obecnie z piosenkarką o pseudonimie FKA Twigs. Niedawno temat związku gwiazd filmu “Zmierzch” powrócił, a to za sprawą wywiadu, jakiego udzieliła Kristen Stewart.
Kristen Stewart (“Zmierzch”) ocenia swój dawny związek. Co na to Robert Pattinson?

W wywiadzie, którego Kristen Stewart udzieliła magazynowi “The New York Times Style Magazine”, gwiazda filmu “Zmierzch” wspominała swój związek sprzed kilku lat. Jak wyznała aktorka, zarówno ona, jak i Robert Pattinson czuli, że ich relacja zaczęła stawać się produktem dla mediów. To jej się bardzo nie podobało.

- Ludzie bardzo chcieli, byśmy ja i Robert Pattinson byli razem. Do tego stopnia, że nasz związek stał się produktem. To już nigdy nie było normalne życie. Dla mnie to było obrzydliwe – powiedziała Kristen Stewart, gwiazda filmu “Zmierzch”.
Co jeszcze powiedziała Kristen Stewart na temat jej związku z idolem nastolatek? Zbyt przesadne zainteresowanie życiem prywatnym gwiazd rzeczywiście może je zdenerwować. Czy Robert Pattinson odniesie się do wypowiedzi byłej dziewczyny?
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Kristen Stewart opowiada o związku z Robertem Pattinsonem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz