Kristen Stewart nie ukrywa już nowej partnerki!Kristen Stewart (25 l.) chyba na dobre przestały interesować związki z mężczyznami. Przeszło trzy lata temu media kolorowe żyły rozstaniem aktorki z Robertem Pattinsonem. Wcześniej głośno było o zdradzie, której dopuściła się Kristen Stewart. Przypomnijmy, że wdała się w romans z reżyserem Rupertem Sandersem. Po rozstaniu z Pattinsonem media łączyły ją z wieloma mężczyznami. Po jakimś czasie okazało się jednak, że Stewart woli teraz kobiety!

Jeszcze niedawno była związana ze swoją asystentką, Alicią Cargile. Choć sama wprost nie mówi o swojej orientacji seksualnej, jej mama w jednym z wywiadów wyjawiła, że nie ma nic przeciwko temu, że jej córka kocha kobietę. Od kilku tygodni media donoszą, że Kristen Stewart po rozstaniu z Cargile znalazła już nową miłość. Spekulowano, że związała się z francuską piosenkarką Stephanie Sokolinski. Najnowsze zdjęcia dowodzą, że faktycznie są parą!

Aktorka i piosenkarka zostały przyłapane podczas spaceru. Trzymały się za ręce, obejmowały i nie szczędziły sobie czułości. Co ciekawe, ukochana gwiazdy ma polskie pochodzenie! Wygląda na to, że Kristen Stewart na dobre zrezygnowała z mężczyzn…
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Kristen Stewart nie ukrywa już nowej partnerki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz