Kris Jenner zmienia nazwisko!Dzień bez członków rodziny Kardashian-Jenner byłby dniem straconym! U nich chyba zawsze coś się dzieje icon smile Kris Jenner zmienia nazwisko! . Tym razem, głośno zrobiło się o Kris Jenner. Mama Kim Kardashian i Kylie Jenner podjęła właśnie kontrowersyjną decyzję o zmianie nazwiska, a raczej… o powrocie do nazwiska byłego męża, czyli Kardashian. O zmianie nazwiska poinformowała w usuniętej scenie najnowszego sezonu serialu “Z kamerą u Kardashianów”. Jaka była reakcja rodziny?

Cóż… Khloe chyba nie była zadowolona: “Dlaczego? Nie nazywasz się tak od 24 lat” – przyznasz, że nie brzmi to jak odpowiedź zadowolonej osoby… “Nazywałam się tak, zanim ty się tak nazywałaś. “Byłam prawdziwą Kardashian”. Mocne, prawda?

To nie koniec. Kiedy Khloe zasugerowała mamie, żeby ta wróciła do swojego panieńskiego nazwiska (Houghton), Kriss odpowiedziała:

“Jeśli Bruce może zmienić imię na Caitlyn, myślę, że mi też wolno”.

Czy powrót do nazwiska byłego męża naprawdę jest taki dziwny? Hmm… jeśli robiłaby tak “zwykła” kobieta, pewnie uznano by to za dziwne, ale jeśli chodzi o nazwisko Kardashian, nic nas już nie zdziwi. Ciekawe, co na temat zmiany nazwiska Kris sądzą Kylie i Kendall… Mamy nadzieję, że nie będą na nią złe.
Żródło info i foto: Cosmopolitan.pl
lg share en Kris Jenner zmienia nazwisko!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz