Kris Jenner nie akceptuje związku Kylie z Tygą!Czyżby nie chciała go widzieć w rodzinie? Kris Jenner (60 l.) udostępniła wzruszający zbiór zdjęć z partnerami swoich córek: Lamarem Odomem, Kanye Westem oraz Scottem Dissickiem.

Okazja była nie byle jaka, ponieważ chciała tym samym podziękować mężczyznom za opiekę nad swoimi córkami. Wszystko dlatego, że w każdą drugą niedzielę maja w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Dzień Matki. Tym zdjęciem chciała zaznaczyć swoją obecność w życiu najbliższych. Ponadto na swoim instagramie udostępniła jeszcze jeden kolaż zdjęć, na którym były zdjęcia z jej dziećmi.

Fani zauważyli jednak od razu, że na kolażu brakuje tam… Tygi! Skąd taka decyzja matki Kylie Jenner? Możemy się jedynie zastanawiać, a tymczasem w komentarzu do zdjęcia napisała między innymi:

Kocham Was Kanye, Scott i Lamar! Do mojego synka Lammy’ego – jestem tak wdzięczna za Twoją siłę [...]. Cieszę się tym, że jesteś w moim życiu. Dziękuje Wam Kanye i Scott, za to, że [...] jesteście kochanymi i oddanymi ojcami dla moich wnuków. Nie mam słów, aby opisać, jak wdzięczna jestem, że Was mam! Obiecuję, że zawsze będą przy Was, ponieważ Was kocham, jakbyście byli moimi dziećmi [...].

Czy możemy czytać “między wierszami”?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kris Jenner nie akceptuje związku Kylie z Tygą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz