Kourtney Kardashian nago! Czy to prezent dla Biebera?!Kourtney Kardashian nie po raz pierwszy pokazuje swoją nagą pupę w sieci. To, że czyni to w samym środku afery z rzekomym romansem z Justinem Bieberem, wydaje się jednak co najmniej zastanawiające. Plotki o romansie 36-letniej Kourtney Kardashian i 21-letniego Justina Biebera nie cichną. Żadna ze stron nie skomentowała doniesień o sekretnych nocnych randkach w hotelu (wokalista, według relacji mediów, miał przechwalać się tym znajomym), ale ich aktywność w mediach społecznościowych tylko podgrzewa spekulacje.

Zaczął Justin, który wrzucił zdjęcie z tajemniczą nieznajomą z podpisem sugerującym, że chodzi o Kourtney. Później wyjaśniło się, że jest na nim modelka, ale swoje w ogólnym zamieszaniu zdjęcie zrobiło. Teraz atmosferę podgrzała celebrytka. Najstarsza z sióstr Kardashian pokazała zdjęcie z sesji, w której pozuje kompletnie nago. o kolejny kadr z październikowej sesji dla magazynu “Vanity Fair”. Czy to przypadek, że Kourtney dzieli się nim akurat teraz? Zdaniem amerykańskich mediów – absolutnie nie.

Chcecie pozazdrościć Justinowi Bieberowi? Zobaczcie, co Kourtney pokazała właśnie na Instagramie – komentuje portal Elitedaily.com.
Czy to prezent dla Justina Biebera? Nagą Kourtney widzieliśmy już wcześniej na Instagramie, ale tym razem pokazała zdjęcie w samym środku medialnej burzy spowodowanej doniesieniami o jej romansie z Bieberem – zauważa Hollywoodgossip.com.

Kourtney opisała zdjęcie jedynie emotikonką nie wyjaśniając, skąd ta nagła chęć podzielenia się seksowną fotką, ale w obliczu ostatnich doniesień, nie możemy powstrzymać się od myśli, że Justin Bieber ma z tym coś wspólnego – dodaje Hollywoodlife.com.

Dodajmy, ze to nie pierwszy raz, kiedy Kourtney wrzuca swoje nagie zdjęcie w “podejrzanym” czasie. Inne ujęcie z tej samej sesji trafiło na jej profil tuż po rozstaniu ze Scottem Disickiem. Wówczas media emocjonowały się tym, że były partner celebrytki udostępnił zdjęcie na swoim profilu z dopiskiem “seksowna mamuśka”.

Czy i tym razem nie był to przypadek? Jak myślicie?
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Kourtney Kardashian nago! Czy to prezent dla Biebera?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz