Koniec małżeństwa Bartosza Żukowskiego?!Ewa Żukowska zabrała córkę i wyprowadziła się od serialowego Waldusia ze „Świata według Kiepskich”. Ale Bartosz Żukowski (40 l.) ani myśli dać jej łatwy rozwód. Jak dowiedział się Fakt, oboje domagają się orzeczenia o winie współmałżonka! Rozprawa trwa i wygląda na to, że to dopiero początek sądowej batalii.

Gwiazdor najwidoczniej dał się żonie mocno we znaki, bo woli ona wynajmować mieszkanie niż dalej męczyć się z Bartoszem! Ewa miała dość trudnego, impulsywnego charakteru męża i wraz z córką, 6-letnią Polą i psem wyprowadziła się z jej własnego mieszkania, w którym żyła z aktorem. – Te kilka lat życia z Bartkiem kompletnie wyczerpało Ewę. Miała dość kłótni. Czuła, że wszystko jest na jej głowie i coraz trudniej było jej porozumieć się z mężem. Gdy Pola miała pięć miesięcy, wynajęła nianię, by pomagała jej w codziennych obowiązkach, bo na Bartka nie mogła liczyć – mówi nam znajomy Ewy.

Niestety, sprawa jest skomplikowana i nie ma szans na szybki finał, na który Ewa liczyła. Jak udało nam się dowiedzieć, sprawa rozwodowa ciągle trwa, a kolejny termin wyznaczono na przyszły rok.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Koniec małżeństwa Bartosza Żukowskiego?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz