Komu kibicuje Joanna Krupa?!Znamy finalistów piątej edycji programu “Top Model”. W ścisłym finale znaleźli się Jakob Kosel, Radek Pestka oraz Karolina Pisarek! W ostatnim odcinku werdykt jury zaskoczył wielu widzów. Program opuściły dwie faworytki programu – Karolina Gilon oraz Magda Stępień-Kolesnikow. Kto ma obecnie największą szansę na wygraną? Kogo będzie wspierać jury? Joanna Krupa zdradziła swoje typy!
Komu Joanna Krupa kibicuje w finale “Top Model 5″?

Modelka i prowadząca program zamieściła na Instagramie zdjęcie Karoliny Pisarek oraz Jakoba Kosela, którzy wspólnie wzięli udział w swojej pierwszej kampanii reklamowej dla marki jubilerskiej. Joanna Krupa napisała, że jest niezwykle dumna z tej pary, lecz w finale kciuki będzie trzymać za całą trójkę:

“Jaka słodka para – @jakobkosel i @karolina_pisarek razem w swojej pierwszej kampanii z @tyszka_marcin!! Jestem dumna z naszym wspanialych modeli z @topmodelpolska i trzymam kciuki przed wielkim finałem za cała trojke: Jakob, Karolina i @radekpestka!

Na instagramowych profilach modeli możemy podejrzeć więcej zdjęć z ich wspólnej sesji zdjęciowej. Zdradzili także, że przy tym projekcie współpracowali z Marcinem Tyszką. A Wy macie swojego faworyta?
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Komu kibicuje Joanna Krupa?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz