Kompromitacja Sonii Bohosiewicz w “Milionerach”!TVN wyemitował dwa specjalne odcinki „Milionerów” z okazji Walentynek. W teleturnieju wystąpili aktorzy filmu „Podatek od miłości”, serialu „Diagnoza” i znani piosenkarze. Jako pierwsi przepytywani przez Huberta Urbańskiego byli Sonia Bohosiewicz i Maciej Zakościelny. Występ aktorki na długo zapamiętają szczególnie fani polskiego rapu.

Sonia Bohosiewicz i Maciej Zakościelny w specjalnym odcinku „Milionerów” wygrali 40 tysięcy złotych. Pytanie gwarantujące im tę sumę dotyczyło tego, kto śpiewa “białym głosem”. Do wyboru były: Afromental, Joy Division, Warszafski Deszcz i Kapela ze Wsi Warszawa.

Aktorzy zastanawiali się pomiędzy Warszafskim Deszczem a Kapelą Ze Wsi Warszawa.

- Miałem taki zespół, nazywał się Wielka Kompromitacja… – zaczął wspominać Zakościelny. Wtedy w słowo weszła mu Bohosiewicz. – Jak się ktoś nazywa Warszafski Deszcz, to to jest dopiero kompromitacja. Mam nadzieję, że nie istnieje taka kapela – wypaliła aktorka.

Hubert Urbański wyprowadził ją jednak z karygodnego błędu. Nie zdradził jednak, że to kultowy zespół hip-hopowy, który tworzą Jacek „Tede” Graniecki oraz Michał „Numer Raz” Witak. Przypomnijmy, że debiut WFD pt. “Nastukafszy” sprzedał się w nakładzie 50 000 egzemplarzy.

Pozostałym duetom występującym w walentynkowych „Milionerach” poszło tak samo jak Bohosiewicz i Zakościelnemu. Michał Czernecki w parze z Aleksandrą Domańską oraz Kayah i Grzegorz Hyży wygrali po 40 tysięcy złotych. Łączna wygrana 120 tys. złotych trafiła do fundacji TVN “Nie jesteś sam”.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Kompromitacja Sonii Bohosiewicz w Milionerach!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz